نصب و فروش پرینتر

شرایط و ضوابط مجموعه مطسا برای ارائه خدمات فروش جت پرینترها و چاپگرهای صنعتی به شرح ذیل است:

 

خدمات مشاوره:

مجموعه مطسا جت پرینترهای متنوعی دارد که هرکدام از این دستگاه های چاپگر برای یک نوع از خطوط تولید کاربرد دارد، کارشناسان فروش مطسا با ارائه خدمات مشاوره، مشتریان را برای انتخاب بهترین گزینه ها راهنمایی می کنند.

خدمات طراحی:

اغلب شرکت‌ها از الگوهای مشابهی برای تولید استفاده می‌کنند که در این صورت یکی از جت پرینترهای مطسا می‌تواند به عنوان راهکار مناسب بر روی خطوط تولید نصب شود، اما برخی خطوط تولید در برخی شرکت‌های بزرگ، شرایط خاص و ویژه‌ای دارند و در این شرایط محصولات موجود در بازار توانایی پاسخگویی به نیاز مشتریان را ندارند و مشتریان نیازمند طراحی دستگاه منحصر به همان خط تولید هستند؛ در این شرایط خاص تیم تحقیقات و توسعه فنی مطسا با بهره‌گیری دانش روز دنیا این قابلیت را دارد تا متناسب با نیاز و طبق سفارش مشتری راهکار مورد نظر را طراحی و تولید کند.

خدمات نصب:

خط مشی مجموعه مطسا، نصب دستگا‌ها توسط مهندسین مجرب و آموزش دیده این مجموعه است تا اطمینان حاصل شود که تکنولوژی چاپ به درستی تنظیم شده است و دستگاه خریداری شده توسط مشتری بهترین کیفیت چاپ را انجام می‌دهد.

آموزش کار با دستگاه:

کارشناسان مجموعه مطسا در زمان نصب دستگاه، به اپراتورها و مهندسین معرفی شده از سوی شما آموزش کار با دستگاه را بصورت رایگان ارائه می دهد تا تجهیزات چاپ خود را به خوبی مدیریت کنید.

آموزش اصول نگهداری:

مجموعه مطسا هنگام نصب علاوه بر توضیح شفاهی نکات نگهداری دستگاه ها، یک عدد سی دی نگهداری به اپراتورهای معرفی شده از سوی مشتری تحویل می‌دهند.

 


دیدگاهتان را بنویسید