مطسا

شرکت کوکاکولا جهت ایجاد تجربه متفاوت برای مشتری قبل، در حین و بعد از نوشیدن نوشابه در طراحی جدید قوطی های نوشابه های Coke, Coke Zero, Sprite و Fanta از مرکب های حساس و متغیر با دما استفاده کرده است.

نتیجه همکاری شرکت کوکاکولا با شرکت های Crown Bevcan Europe و Middle East Chromatic Technologies Inc. ایجاد تصاویر گرافیکی و پیغام های متفاوت در هنگام نوشیدن یک نوشابه است.

دو رنگ حساس به دما همزمان در هنگامی که قوطی سرد است ظاهر می شوند و وقتی که نوشابه سرد مصرف می شود یکی از این رنگ ها حذف می شود. این تکنولوژی باعث تولید یک تصویر اصلی، یک تصویر سرد و زمانی که مصرف کننده نوشابه سرد را نوشید تصویر سوم ظاهر می شود که بهترین روش برای تولید پیغام های متغیر است.

کوکاکولا در این روش نوین از چهار پیغام استفاده کرده است، یک پیغام برای هر برند تا بتواند با مصرف کنندگان به روش منحصربفرد و جالب ارتباط برقرار کند. تصویر یک فرد یا یک جانور با شخصیت کارتونی بر روی قوطی ها طراحی شده است که صحبت های آنها در یک حباب در مقابل آنها ظاهر می شود. این به کمک رنگ های حساس به دما، در هنگامی که قوطی سرد است ایجاد می شود. یک کد QR پایین این تصاویر تعبیه شده است که به یک لینک ویدئو لینک می شود و باعث افزایش ترافیک وبسایت برند می شود. این روش اولین نمونه استفاده از رنگ های حساس به دما به صورت تجاری است.

ترجمه از سایت: https://www.packagingstrategies.com/articles/90283-coca-cola-using-thermochromic-reveal-ink-on-cans


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *