مطسا

نمایشگاه اگروفود اتیوپی- 10 الی 14 می در شهر آدیس آبابا

مطسا جت پرینتر

اتیوپی بزرگترین اقتصاد شرق و مرکز آفریقا است و نرخ رشد اقتصادی آن بین 6 تا 10 درصد است و یکی از 10 اقتصاد رو به رشد جهان محسوب می شود. اتیوپی بزرگ ترین وارد کننده تجهیزات و ماشین آلات فراوری و بسته بندی مواد غذایی  و دومین کشور دارای تکنولوژی مواد غذایی و صنایع پلاستیک در شرق و مرکز آفریقا محسوب می شود و به همین دلیل نمایشگاه اگروفود اتیوپی که دارای بخشی به نام پلاست پرینت پک است از اهمیت زیادی برخوردار است. در این نمایشگاه چاپگرهای صنعتی جهت چاپ روی مواد غذایی هم به نمایش در می آیند.

نمایشگاه اگروفود و بسته بندی نایروبی کنیا 14 الی 16 آگوست 2018

جت پرینتر مطسا

این نمایشگاه بین المللی که همگی  بخش های غذا، نوشیدنی، محصولات کشاورزی، مواد غذایی کنسروشده،  لبنیات، هتل داری را شامل می شود در کشور کنیا با جمعیت 31 میلیون و موقعیت جغرافیایی که امکان دسترسی به آسان به بازار 400 میلیون نفری آفریقا، آسیا و خاورمیانه را ایجاد می کند گزینه مناسبی برای فعالان صنعت غذا  و تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات مرتبط می باشد.

نمایشگاه اوگاندا فود اکسپو 27 الی 30 سپتامبر 2018 در کامپالا

صنایع غذایی

این نمایشگاه بین المللی در 5 روز در شهر کامپالا برگزار می شود و در زمینه محصولات غذایی، خواروبار، محصولات صنعتی و صنایع وابسته را شامل می شود. این رویداد یک فرصت خوب در اختیار تجار قرارد می دهد تا با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد غذایی و تجهیزات و ماشین آلات و نیز شرکت های حمل ونقل  و صادرکنندگان محصولات غذایی اوگاندا آشنا شوند.

 

http://africantradefairs.com/web//

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *