نماینده انحصاری هد Xaar

شرکت مطسا جت دارای دو دهه تجربه تولید دستگاه های جت پرینتر در ایران و نیز نماینده انحصاری هدهای Xaar انگلستان در خاورمیانه است. کیفیت بالا و استحکام انواع هدهای شرکت Xaar  موجب شده است که انواع چاپگر های مطسا جت با کاربری های صنعتی متنوع همواره مورد اعتماد و توجه مشتریان باشد. در اینجا با ویژگی های هد مدل 128 بیشتر آشنا می شویم:

هد مدل 128 شرکت Xaar  جایگاه خود را به عنوان پیشرو هدهای چاپگر پیزوالکتریک 17 میلی متری در صنعت چاپ حفظ کرده است. این هد برای درج اطلاعات روی بسته بندی محصولات (Coding & Marking) و صنعت چاپ عریض     (Wide Format Graphic)  مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول 20 سال به دلیل داشتن ویژگی هایی همچون ضریب اطمینان بالا، سادگی در کاربرد، سرعت و کیفیت چاپ همواره مورد نظر سازندگان دستگاه های چاپگر بوده است.هد 128 با انواع مرکب ها سازگاری دارد و در نتیجه قابلیت ایجاد محصولات گرافیکی با کیفیت بالا و متنوع را دارد به عنوان مثال محصولاتی که در محیط های باز و در معرض نور هستند و یا در فضاهای بسته، و یا به صورت چاپ بر روی کارتن بسته بندی و یا چاپ بر روی پوستر.

اخیرا کمپانی  Xaar در خطوط تولید هدهای چاپگر خود، بهینه سازی انجام داده است و هدهای  128 جدید مجهز به مدار قابل برنامه ریزی  (programmable circuit) هستند. این ویژگی جدید قابلیت کنترل  و هماهنگی بیشتر هد و نیز کنترل خصوصیات مرکب و نیز کیفیت چاپ را دارد.

هدف از طراحی هد 128:

تولید یک هد با دوام و با ضریب کیفیت بالا با قابلیت تولید ذرات 80-40 پیکولیتر

ابعاد کوچک و وزن 16 گرمی این هد، آن را یک محصول ایده آل برای استفاده در ماشین های چاپی ساخته است که وزن و ابعاد نقش مهمی در طراحی دارند. پایداری، استحکام و قابل اطمینان بودن این محصول، در کاربردهای صنعتی اهمیت زیادی دارد.

Source: http://xaar.com/en/resource-centre/xaar-guide


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *